Tre Screen Gjashtë Aksi Lëvizja Racer Car Driving Simulator

Përshkrim i shkurtër:

Detail Product

Produkt Tags

Tre Screen Gjashtë Aksi Lëvizja Racer Car Driving Simulator

Features:
1. Super clear 3 screen displayer;
2. Leather comfortable seat;
3. 6dof dynamic electric cylinder;
4. Novel and beautiful appearance;
5. Logitech steering wheel;
6.3 pcs driving simulator games.

hollësi

Emri i produktit Three screen six-axis movement racer car Main Metrial steel
madhësi 2.3*2.6*2 m Main Colour Red/black
tension 220 V pushtet 2.5KW
peshë 500 KG Occupied Area 6 m2

3 HD screens, 130-degree viewing angle coverage.
Professional racing parts and sound system accurately restore the instantaneous gravity speed and road undulation of vehicle impact, fall and acceleration. Drivers will have a unique experience like never before.
The product adopts the international leading dynamic control technology, and uses the 6-degree-of-freedom dynamic platform of the electric cylinder to truly integrate with the game, and can complete the thrilling and exciting action such as diving, climbing, tilting, turning, rotating, falling, bumping, etc. , driving control, audio and video, simulation to give users a super real experience

Përparësitë
1. Lehtë për të instaluar, garanci për 12 muaj.
2. sistemi i fundit operativ, Ndërfaqja operativ është e lehtë për të kuptuar.
3. profesional Ekipi ynë pas shitjes shërbimi është për mbështetjen tuaj.
4. Më të mirë pas shitjes, ne do t'ju shërbejnë në 24 orë.

Zona aplikimi

1.Can be used to demonstrate VR experience of any tourism locations, përmbajtja arsimore, apo ndonjë përmbajtje të tjera VR ju keni.
Ajo mund të vendosen në sheshe, parqet, salla rekreative, Aeroportet, klubet, Muzetë dhe kështu me radhë.
2.shkencë, arsim, ekspozita, panaire, hapje dyqan dhe raste të tjera.
3.Përdoret për çdo gjë që ju duhet të shpejt të tërheqë trafikun njerëzor, vëmendje, Raste shqetësim të biznesit, such as game center, park, shopping mall, etc.

Our Service:
1. përmbajtje të pasur lojë dhe përmbajtje përshtatur loja është në dispozicion.
2. Një vit garanci, mirëmbajtjen e jetës.
3. Japin përvojë dhe lojë të biznesit të menaxhimit zonë të blerësit.
4.BEST after-sales services. There are engineers on-site installation, 1-vit garanci pa pagesë dhe për pajisje

FAQ:

(1)Q: How many games inside 6Dof Motion racing simulator?
A:3 Games.

(2) Q: What kind of game of racing car simulator?
A: Different models cars, track for choice.

(3) Q: Are you a direct factory?
A: Yes, our factory is in Guangzhou.

(4) Q: What is the MOQ?
A: one set.

(5) Q: Nëse tensionit dhe plug e produkteve tuaja të vijnë me standardin tonë?
A: Ne do të konfirmojë tensionin dhe plug me klientët dhe produkt njërin si kërkesën tuaj.

(6) Q: A mund të rregulloje produktin si unë e nevojshme dhe të vënë logon e mia mbi të?
A: Të gjitha produktet tona mund të jetë projektuar dhe të përshtatur siç kërkohet, duke përfshirë ngjyra, shtyp, model dhe logo.

(7) Sa kohë duhet për të ofruar mallra nga Kina në vendin tim?
A: port të ndryshme do të jenë të ndryshme. Në përgjithësi, ajo është rreth 1 muaj nga deti dhe 3-7 ditë pune nga ajri.

(8) How long production time?
A: 5 10 days.

Dërgo mesazhin tuaj për ne:

Enquiry TANI
Enquiry TANI