Fëmijët VR Games bukuroshe DinosaurE VR Model

Përshkrim i shkurtër:

Little dinosaur is a 3-10-yeasr-old children's puzzle products, cute dragons modeling, built-in three games, education and entertainment, sitting on the back of a dinosaur will bring you into a virtual world, the sky fly, the fairy tale world.

Detail Product

Produkt Tags

Fëmijët VR Games bukuroshe DinosaurE VR Model

Features:
VR Little dinosaure is a product which mainly designed for kids.
Cute appearance and animated games will catch kids eyes immediately.

Introduction
Little dinosaur is a 3-10-yeasr-old children’s puzzle products, cute dragons modeling, built-in three games, education and entertainment, sitting on the back of a dinosaur will bring you into a virtual world, the sky fly, the fairy tale world.

How to play?
Ride the horse, wear the VR headset, playing immersive dinosaur games.

 

Where can run a business?
vend i përshtatshëm për të drejtuar biznesin
* Theme Park
* shesh lojërash
* Qender tregtare
* supermarket.
* aktivitete promovuese Shkencë dhe kështu me radhë

detaje produkt

Voltage/Power 220V/2.4kw
VR kufje Deepoon VR
lojë 1copë
Playing time 5-10 mins
Packing Size(LXWXH) 250X120X120cm
List of goods 1x VR Deepon headset
1x Computer
1XHD Display
1x VR little dinosaur simulator
Computer Configuration CPU: I5
Graphic Card: GF1050
Hard disk:240G
Memory Card:8GB

Income & Benefit

1 Set Kids VR Dinosaur
Cmimi i biletes Working time Playing Time VR Machine Conversion Mode Income
1 day $5 5 Hours 5 Times/Hour 1set 5*5*5*1 $125/day
(Daily)
1 day $5 10Hours 5 Times/Hour 1set 5*10*5*1 $250/day
(Weekend)
1 Month $125*22+$250*8 $4,750

 

Our Service:

1.Fabrika e drejtpërdrejtë, jo fitim ndërmjetësimit, shërbimit të drejtpërdrejtë;
2.Customized AR VR e software dhe hardware;
3.Një vit garanci, mirëmbajtjen e jetës;
4. Japin përvojë dhe lojë të biznesit të menaxhimit zonë të blerësit;
5.BEST after-sales services. There are engineers on-site installation, 1-vit garanci pa pagesë dhe për pajisje;
6. shitjet tona janë 24 ditë në ditë, pothuajse 365 ditë në vit, për zgjidhjen e problemeve për klientët në kohën e duhur, në masën maksimale të mundshme për të mbrojtur interesat e konsumatorëve. Përveç faktorëve të njeriut, fatkeqësitë natyrore, dhe të gjitha dështimet e pajisjeve janë të mbuluara me përgjegjësinë e fabrikës gjatë periudhës së garancisë.

FAQ:

Q: How many ages for kids:
A: 3 10 years old normally.

Q: Ne jemi të shqetësuar në lidhje me cilësinë tuaj dhe pas shitjes shërbimi.

A: Direct Prodhimi, Asnjë merak për çdo problem teknik;
Jonë të marrë shërbim Ekipi kthehet në detyrë, Asnjëherë mos vonojë biznesit të klientit që është misioni ynë!

Q: How long can be the vr headset taken?
Normally, 3-5 years is no problem, it also depends on how to maintain in the daily, if you protect it good the life length will be longer.

Dërgo mesazhin tuaj për ne:

Enquiry TANI
Enquiry TANI