6DOF Motion Racing Simulator monedhë operohet Tre Screen Car

Përshkrim i shkurtër:

Detail Product

Produkt Tags

6DOF Motion Racing Simulator monedhë operohet Tre Screen Car

 

Features:
1. Super clear 3 screen displayed;
2. Simulate the steering wheel;
3. Simulate the accelerator pedal;
4. Leather comfortable seat;
5. 6dof dynamic electric cylinder;
6. Novel and beautiful appearance;
7. Logitech steering wheel.

hollësi

Emri i produktit 6Dof Motion racing simulator Main Material steel
madhësi 2.3*2.6*2 m Main Colour Red/black
tension 220 V pushtet 2.5KW
peshë 500 KG Occupied Area 6 m2

The Dynamic Racing Simulator is extremely fun, innovative, stimulating, shocking, entertaining, and popular. It can capture the eye of the customer and the super-advanced entertainment experience in a large amount and quickly.
The new driving experience of the 6-DOF core motion system creates a new driving experience centered on the 6-DOF motion system. Professional drivers participate in tuning to create realistic and precise simulation results.

Përparësitë
1.Lehtë për të instaluar, garanci për 12 muaj.
2. sistemi i fundit operativ, Ndërfaqja operativ është e lehtë për të kuptuar.
3. profesional Ekipi ynë pas shitjes shërbimi është për mbështetjen tuaj.
4. Më të mirë pas shitjes, ne do t'ju shërbejnë në 24 orë.

Zona aplikimi

1.Can be used to demonstrate VR experience of any tourism locations, përmbajtja arsimore, apo ndonjë përmbajtje të tjera VR ju keni.
Ajo mund të vendosen në sheshe, parqet, salla rekreative, Aeroportet, klubet, Muzetë dhe kështu me radhë.
2.shkencë, arsim, ekspozita, panaire, hapje dyqan dhe raste të tjera.
3.Përdoret për çdo gjë që ju duhet të shpejt të tërheqë trafikun njerëzor, vëmendje, Raste shqetësim të biznesit, si: qender lojrash, park, shopping mall etc.

Our Service:
1.përmbajtje të pasur lojë dhe përmbajtje përshtatur loja është në dispozicion.
2.Një vit garanci,mirëmbajtjen e jetës.
3.Japin përvojë dhe lojë të biznesit të menaxhimit zonë të blerësit.
4.BEST pas shitjes services.there janë inxhinierë në vend instalimit, 1 vit garanci pa pagesë dhe për pajisje

FAQ:

(1)Q: How many games inside 6Dof Motion racing simulator ?
A: 3 Games.

(2) Q: What kind of game of racing car simulator?
A: Different models cars, track for choice.

(3) Q: Are you direct factory?
A: Yes, our factory is in Guangzhou.

() Q: What is the MOQ?
A: one set.

(5) Q: Nëse tensionit dhe plug e produkteve tuaja të vijnë me standardin tonë?
A: Ne do të konfirmojë tensionin dhe plug me klientët dhe produkt njërin si kërkesën tuaj.

(6) Q: A mund të rregulloje produktin si unë e nevojshme dhe të vënë logon e mia mbi të?
A: Të gjitha produktet tona mund të jetë projektuar dhe të përshtatur siç kërkohet, duke përfshirë ngjyra, shtyp, model dhe logo.

(7) Sa kohë duhet për të ofruar mallra nga Kina në vendin tim?
A: port të ndryshme do të jenë të ndryshme. Në përgjithësi, ajo është rreth 1 muaj nga deti dhe 3-7 ditë pune nga ajri.

(8) How long production time?
5 10 days.

Dërgo mesazhin tuaj për ne:

Enquiry TANI
Enquiry TANI